:: Art Zabava
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Vse o Artu in zabavi
 
KazaloPortalLatest imagesIščiRegistriraj sePrijava

 

 RuneScape

Go down 
5 posters
AvtorSporočilo
sisi_chan
Začetnik
Začetnik
sisi_chan


Število prispevkov : 207
Join date : 30/01/2009

RuneScape Empty
ObjavljaNaslov sporočila: RuneScape   RuneScape EmptySob Jan 31, 2009 5:26 am


RuneScape
RuneScape je brezplačna 3D javanska spletna igra za množico igralcev, ki jo je 4. januarja 2001 ustvaril Jagex Ltd.Igra ima srednjeveško domišljijsko temo, ki je podobna Guild wars ali EverQuest. Je bolj enostavna in bolj privlači mlajšo generacijo. Skoraj vsi igralci imajo 6-40 let, večina jih je starih med 13 in 17 let. Igra je v fantazijskem svetu, v katerem igralec ustvari svojega navideznega dvojnika, s katerim igra. Edini cilj igre je izboljševanje veščin pri opravljanju različnih nalog, pri tem pa lahko svoje dosežke primerjajo z igralci, ki so se skupaj z njimi uvrstili na lestvico najboljših.RuneScape igra skupno več kot 10.000.000 igralcev - včasih tudi 200.000 ali več hkrati, ki uporablja 169 svetov (171, če štejemo še 2 svetova RuneScape Classic in 2 svetova v nemščini), ki se nahajajo na strežnikih v ZDA, Veliki Britaniji, Kanadi, Avstraliji, na Švedskem, na Finskem, V Braziliji, Na Danskem, V Belgiji, V Mehiki, Na Irskem in na Nizozemskem, zaradi česar ta igra postaja najbolj priljubljena javanska igra na svetu. RuneScape tedensko izboljšujejo in nadgrajuejo.

RuneScape Zrunescape64916308104
[url=http:/RuneScape Runescapes52/www.shrani.si/?G/JQ/4gR2HK3n/runescapes52.jpg][img]
Nazaj na vrh Go down
veronica.
Admin
Admin
veronica.


Število prispevkov : 545
Join date : 27/01/2009

RuneScape Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: RuneScape   RuneScape EmptySob Jan 31, 2009 5:31 am

Sej je še RS kr dobr.Sam je proti 2moons nula.Kr 2moons ma 100× bolšo grafiko pa še ćez celi ekran ej pa lepši ludeki so pa use Very Happy
Nazaj na vrh Go down
http://artzabava.omgforum.net
sisi_chan
Začetnik
Začetnik
sisi_chan


Število prispevkov : 207
Join date : 30/01/2009

RuneScape Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: RuneScape   RuneScape EmptySob Jan 31, 2009 5:34 am

ja to maš pa prav ja
Nazaj na vrh Go down
veronica.
Admin
Admin
veronica.


Število prispevkov : 545
Join date : 27/01/2009

RuneScape Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: RuneScape   RuneScape EmptySob Jan 31, 2009 5:37 am

ja.sj so že neki spremenil grafiko sam useen No
Nazaj na vrh Go down
http://artzabava.omgforum.net
siinTiie.
Admin
Admin
siinTiie.


Število prispevkov : 281
Join date : 29/01/2009

RuneScape Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: RuneScape   RuneScape EmptySob Jan 31, 2009 5:39 am

omg...to sem jaz kr nekaj časa špilala..pol pa mi ga je sošolec spelau Rolling Eyes
Nazaj na vrh Go down
veronica.
Admin
Admin
veronica.


Število prispevkov : 545
Join date : 27/01/2009

RuneScape Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: RuneScape   RuneScape EmptySob Jan 31, 2009 5:40 am

ja al pa ko so nam skoz u Limonco udiral haha. Še zaj nevem kode Neutral
Nazaj na vrh Go down
http://artzabava.omgforum.net
SOYniin.
Admin
Admin
SOYniin.


Število prispevkov : 333
Join date : 27/01/2009
Age : 27

RuneScape Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: RuneScape   RuneScape EmptySob Jan 31, 2009 5:42 am

Jaz sem tut to enčas ful špilala. Vsaki dan, skozii. Zaj pa se mi več neda, ker je bedno postalo
Nazaj na vrh Go down
sisi_chan
Začetnik
Začetnik
sisi_chan


Število prispevkov : 207
Join date : 30/01/2009

RuneScape Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: RuneScape   RuneScape EmptySob Jan 31, 2009 5:45 am

jaz mam pa spet eno obdobje
Nazaj na vrh Go down
Taš*
Novi član
Novi član
Taš*


Število prispevkov : 20
Join date : 31/01/2009

RuneScape Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: RuneScape   RuneScape EmptySob Jan 31, 2009 6:23 am

am ne igram.
mi je že bratranc pravu kok je huda.
pa nism js kei preveč za igrce. Idea
Nazaj na vrh Go down
Sponsored content





RuneScape Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: RuneScape   RuneScape Empty

Nazaj na vrh Go down
 
RuneScape
Nazaj na vrh 
Stran 1 od 1

Permissions in this forum:Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
:: Art Zabava :: Računalniške igre-
Pojdi na: